Брекет система

212Ортодонтія — це розділ стоматології, який займається виправленням і попередженням аномалій розташування зубів і порушень прикусу. Правильний прикус — це не лише естетика, а й профілактика розвитку захворювань зубів, щелеп та інших систем організму. Адже з будь-якою ортодонтичною патологією можуть бути пов’язані серйозні проблеми – естетичні та функціональні (захворювання ясен, пародонту, патологічне стирання зубів тощо). У нас Ви можете обрати брекет-системи з металу, кераміки, комбіновані, покриті золотом, самолігатурні або ж лінгвальні (кріпляться з внутршньої сторони зубів) . Також ми проводимо лікування за допомогою прозорих кап (Clear Aligner), які є абсолютно непомітними для оточуючих.

Але, крім естетичної є ще й функціональна проблема, яка є важливішою для здоров’я всього організму. Нерівне розташування зубів, їхня скупченість не дають змоги проводити повноцінну гігієну, що призводить до захворювань зубів, ясен, пародонту. Аномалії прикусу сприяють виникненню захворювань всієї зубо-щелепної системи, зокрема патології скронево-нижньощелепного суглобу, підвищеного стирання зубів.

Сьогодні сучасна ортодонтія та застосування високих технологій дозволяє досягати бажаних результатів лікування зубів як з естетичної, так і з функціональної точки зору, а також незалежно від віку пацієнта.

Серед сучасних апаратів, які використовують в ортодонтії виділяють знімні і незнімні (брекет-системи).

Брекет система — це замки, які клеють на кожен зуб за допомогою спеціального клею, і з’єднують між собою металевою дугою. В середньому лікування брекетами проводиться 1,5–2 роки залежно від клінічної ситуації.

У нашій клініці у  Ви можете обрати брекет систему з металу, кераміки, покриті золотом або ж лінгвальні брекети. Також ми проводимо лікування за допомогою прозорих кап (Invisalign), які є абсолютно непомітні для навколишніх людей.

Кожен пацієнт повинен відвідувати свого ортодонта в середньому один раз на місяць. Якщо ж Ви не маєте можливості регулярно щомісяця приходити на контрольні огляди, можна використати самолігатурні брекет системи, які також бувають як металеві, так і керамічні. Ці брекети не потребують застосування значних сил і частої активації дуги, тому лікування проходить швидше і менш болісно.

Якщо Ви не бажаєте, щоб оточуючі знали, що Ви лікуєтесь в ортодонта, то ми можемо запропонувати Вам лінгвальнібрекети. Їх фіксують з внутрішнього (язикового) боку і про те, що Ви носите брекет-систему знаєте лише Ви і Ваш лікар-ортодонт.

Очі — дзеркало душі, а гарна усмішка свідчить про здоров’я людини. Усміхаючись, ми виражаємо свої позитивні емоції і почуття, а також встановлюємо зв’язок з навколишнім світом і реалізовуємо себе як особистість. На жаль, не кожному природа дає бездоганну посмішку з білосніжними, рівними зубами. Багато людей покладаються на долю, але якщо Ваша мета — здорові зуби і гармонійна усмішка — ласкаво просимо у світ ортодонтії у нашій  стоматологічній клініці.