Відгуки

 1. Добрий день, хочу подякувати, Вам, за якісно виконану роботу, оскільки в мене був вибір: чи лікувати по страховці в Києві(оплочує роботодавець фірма БАЄР),чи зробити у Вас, за власний кошт, я послухав своїх родичів, яким ви надавали свої послуги і тепер впевнений, що зробив правильний вибір, так як здоров’я — це саме головне і ризикувати чи експериментувати ним я не хочу, а ви є висококваліфікованим спеціалістом і просто майстром своєї справи.
  Вже рік я користуюсь своїми «новими» зубами і не маю жодних зауважень, рекомендую всім — краще один раз зробити правильно і гарно, ніж 5 раз по різному — це збереже ваш час, гроші, а саме головне здоров’я.

  Безуглий Максим, м. Київ

  Максим
 2. Хочу подякувати всьому колективу клініки за привітне ставлення і те що нагадуєте коли приходити на прийом та пунктуальність, я пацієнт приїжджий і для мене це дуже важливо.

  Тарас Мельничук, м. Тетіїв

  Тарас
 3. Дякую стоматологу Олександру Олександровичу, висококваліфікованому лікарю, добрій, чуйній, привітній людині за відмінну працю і увагу до своїх пацієнтів, особливо до людей поважного віку.
  А також дякую всьому персоналу клініки.

  Марія Таран, с. Животівка

  Марія
 4. Дякую, Олександру Олександровичу, за мою нову чарівну посмішку, я довго не могла наважитись, але зараз я відчула, що живу по-новому: більше усміхаюсь, радію і не соромлюсь своїх зубів.
  Я дуже вдячна за індивідуальний підхід, професіоналізм і якість роботи. Гарних і вдячних вам клієнтів!

  Оксана Сарабаха, смт. Оратів

  Оксана
 5. Хочу відмітити професіоналізм, далекоглядність в роботі, доступність інформації на консультації, так як в моєму випадку ніхто раніше не говорив що за чим потрібно робити, а робили хто як вміє, як результат — кошти на вітер, а проблеми залишились. Та в клініці Олександра Олександровича мені все зробили як слід , проінструктували по догляду за зубами і дали довгострокову гарантію, одним словом майстри свої справи!!!

  І.М.Бурмас, м.Тетіїв

  Ігор