Дитяча стоматологія

1-dintii-copilului-1-5203Усі ми знаємо, що щасливе повноцінне життя — це перш за все здорове життя. І навики догляду за собою та своїм здоров’ям потрібно прививати ще з самого малечку. З появою перших зубів дбайливі батьки розуміють, що дитину необхідно привчати до щоденної гігієни ротової порожнини. Адже молочні зуби, як і постійні, увесь час знаходяться під загрозливим впливом бактерій. Проте їхня структура не така міцна, вони швидше уражуються карієсом і болять так само сильно як у дорослих.

Дитяча стоматологія — окремий вид стоматологічних послуг, які ми пропонуємо нашим клієнтам у Львові. У нашій клініці працюють лише найкращі дитячі стоматологи, оскільки маленькі пацієнти вимагають інколи більше уваги та професіоналізму від лікаря, ніж дорослі.

Дитяча стоматологія є не надто популярною в нашій країні. В першу чергу це пов’язано з певними, ще радянськими, стереотипами, які до сьогодні зберігаються в нашому суспільстві. Тому дітей приводять до стоматолога уже при наявності карієсу постійних зубів.

Дитяча стоматологія спрямована не лише на лікування постійних зубів у дітей. Її основна мета догляд і лікування молочних зубів, які є основою майбутнього здоров’я дитини.

Чому важливо уважно слідкувати за молочними зубами? Адже патологічні процеси в молочних зубах — це:

  • хронічне джерело інфекцій в ротовій порожнині;
  • ризик зниження імунітету;
  • можливість виникнення різноманітних захворювань, в тому числі шлунково-кишечного тракту;
  • порушення формування прорізування постійних зубів.

В нашій клініці розроблена ціла програма по роботі з дітками

Хороший дитячий стоматолог в ігровій формі розкаже про правила гігієни порожнини рота, зробить якісне знеболення, ретельно пролікує зубки.

Відвідувати стоматолога потрібно щонайменше 1 раз на пів року. Бажано, щоб це був один і той же фахівець. Дитина звикає до лікаря і до клініки, в результаті його переживання зводяться до мінімуму. Якщо малюк з малку відвідує стоматолога, то в свідомому віці це легко закріплюється як норма. Така дитина не плакатиме і не скандалитиме при згадці про необхідність відвідати лікаря