«Скайс» — прикраса на зуби

195Зубні прикраси надають посмішці особливий шарм, підкреслюють білизну і бездоганність.

Процедура встановлення прикрас не має протипоказів і є абсолютно безпечною.

Прикраса кріпиться за допомогою спеціального клею, який не завдає шкоди емалі.

Швейцарські зубні прикраси SAREMCO, оброблені SWAROWSKI — це коштовності найвищої проби, які наявні в п’яти кольорах.

Завдяки великому вибору прикрас різної форми і розміру, Ваша посмішка буде викликати щире захоплення в оточуючих.

Любов до ювелірних прикрас і прагнення прикрасити себе і своє тіло зробили популярними не тільки пірсинг, але і декоративні прикраси для зубів у вигляді дорогоцінних каменів, фігурок з благородних металів і кришталевих кристалів Swarovski.

Але такі вимоги до естетичного вигляду зубів не зовсім нововведення, великого значення їм надавали ще ацтеки та майя. Ці племена стародавніх народів Латинської Америки займалися підпиюванням зубів і інкрустацією їх дорогоцінними і напівкоштовними каменями. За цією ознакою визначалася соціальна приналежність людини.

Така усмішка сприятиме успіху і в бізнесі, і в особистому житті. Прикраси надають усмішці особливий шарм, підкреслюють білизну і бездоганність зубів, притягуючи погляд співрозмовника.

Прикраси бувають різноманітних розмірів, для того щоб ідеально злитися з поверхнею зуба на яку вони приклеюються. При наклеюванні прикраси на зуб немає ніякої шкоди для емалі, навпаки — це хороша захисна маска для зуба, що в свою чергу є хорошим рішенням для пацієнтів з хворобами емалі.

Прикраса кріпиться на зуб за допомогою спеціального клею. З точки зору гігієни, це абсолютно безпечно. Її форма така, що вона зовсім не відчутна на зубі, під неї не забивається їжа.

Така прикраса тримається від декількох місяців до 5 років. Якщо набридне — можна прийти до стоматолога і він акуратно зніме камінчик. Не варто робити це самому в домашніх умовах, можна пошкодити зуб. Процедура встановлення прикрас для зубів не має протипоказань і зовсім безпечна.

Завдяки великій кількості абсолютно різних прикрас, різної форми і розміру, Ви зможете бути завжди на піку моди і в центрі уваги. Зубні прикраси доповнять Вашу посмішку, і нададуть їй унікального вигляду.

Зубні прикраси доповнюють Вашу посмішку та надають їй унікального вигляду.

Швейцарські зубні прикраси SAREMCO, оброблені SWAROWSKI — це коштовності найвищої проби, які наявні в п’яти кольорах. Вони встановлюються швидко, безболісно і без пошкодження зуба.

Зробіть Вашу посмішку неповторною.