Вініри

За допомогою керамічних вінірів можна змінювати форму і колір зубів практично без втручання у їх структуру .

Керамічний вінір — це пластинка із шару кераміки, товщиною всього 0,5 мм, яка за оптичними та естетичними властивостями не відрізняється від природнього зуба.

 
186 Процедура фіксації вінірів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кожен вінір виготовляється індивідуально. Перед початком лікування моделюється попередній дизайн посмішки з урахуванням статі, віку, стану ротової порожнини, кольору зубів пацієнта тощо.

Майбутня форма зубів узгоджується з пацієнтом, при потребі корегується. І тільки після досягненні необхідної форми, виготовляються постійні керамічні вініри.

 

187188 До і після використання вінірів

 

 

 

 

 

Щодня на екранах TV, обкладинках журналів, ми бачимо красивих людей, із білосніжними, «голівудськими» посмішками. Досконалі посмішки акторів, моделей, зірок кіно. У кожного з нас виникає бажання мати такі ж білі, рівні, здорові зуби.

Та не варто думати, що справа у генетиці, всі вони відвідали кабінет естетичної (косметичної) стоматології. Сьогодні можливості естетичної стоматології дозволяють повністю змінити Вашу посмішку, практично, без втручання у структуру зубів. Мова йде комплекс заходів спрямований на покращення естетики та функції, який складається з кількох етапів і може включати відбілювання зубів, виготовлення керамічних вінірів та інше.

Коли Ви думаєте про красиву посмішку, ви уявляєте супер білі зуби. І це так. Але естетика це не тільки колір зубів: це форма зубів, форма зубного ряду, співвідношення зубного ряду до контуру губ та інших частин обличчя та багато інших критеріїв, дотримання яких під час лікування забезпечує бажаний результат, та чудову посмішку.

Чому красиві посмішки зазвичай називають «голівудські»? Срава в тому, що в 30-тих роках минулого століття акторам у Голівуді «приклеювали» на зуби пластинки (по типу накладних нігтів) і їхня посмішка виглядала білосніжною.

З роками ця технологія значно розвинулася та удосконалилася. Мова йде про керамічні вініри (veneer) завдяки яким можна змінювати форму, колір зубів, і при цьому практично не препаруючи (іноді взагалі) тканини зуба. Керамічнийвінір — це пластинка із шару кераміки, товщиною всього 0,5 мм, яка по оптичним та естетичним властивостям відповідає вигляду природного зуба, тому ніхто навіть не здогадається, що у вас «не свої» зуби. Кожен вінір виготовляється індивідуально для кожного пацієнта.

Перед початком такого лікування завжди моделюється попередній дизайн посмішки оскільки є багато особливостей, які потрібно врахувати; (стать, вік, стан ротової порожнини та інше).

Майбутня форма зубів узгоджується з пацієнтом, при потребі коректується і тільки при досягненні необхідної форми, виготовляються постійні керамічні вініри ціни яких доступні усім. Тому таке лікування зубів є не тільки естетичним, але й найбільш прогнозованим.

Отже якщо Ви вирішили змінити свою посмішку — звертайтесь до фахівців естетичної стоматології, та отримуйте нову якість життя.